Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

To najlepšie pre majstrov

Či už hľadáte kolieska na vozík ako domáci kutil na vlastné využitie pri zostavovaní šikovného vozíka alebo nakupujete vo veľkom pre svoju spoločnosť, tak ste rozhodne na tom správnom mieste. PK Group je tým najspoľahlivejším predajcom koliesok akéhokoľvek typu na aký si len spomeniete. Pevné a kvalitné materiály ako je pravá oceľ Vám zaistí bezpečnú a bezproblémovú manipuláciu pre Vaše vozíky či nábytok. Naša špeciálna ponuka koliesok je naozaj široká a neustále sa aktualizuje novým príslušenstvom, ktoré využije každý zručný kutil.

otočné kolieska

Šikovné a veľmi využiteľné vozíky, na ktoré môžete pokladať aj ťažké veci vďaka oceľovým kolieskam vydržia a nerozpadnú sa ani po rokoch. Vďaka precíznej kontrole každého kolieska Vám zaisťujeme maximálnu spokojnosť bez obáv. Navyše ak hľadáte konkrétne kolieska, na našom webe nájdete podrobný popis ku každému produktu, spolu aj s nosnosťou, ktorú daný produkt zvládne a tak si bez problémov môžete zostaviť všetko podľa svojich predstáv a požiadaviek. Za málo peňazí veľa muziky u nás platí dvojnásobne. Za atraktívne ceny dostanete tú najvyššiu kvalitu, ktorú si zaslúžite. Medzi najpredávanejšie patria aj otočné kolieska, s ktorými je jednoduchá manipulácia v akomkoľvek teréne. Pri zostavovaní je inštalácia koliesok taktiež veľmi jednoduchá a zvládnete ju behom pár minút.

kolieska

Kolieska sú taktiež na pohľad dobre vyzerajúce, pri čom si môžete v našej ponuke vybrať aj farbu, ktorá sa Vám bude najviac hodiť ku zvyšku nábytku v miestnosti. Aby toho nebolo málo, tak si u nás môžete zakúpiť aj príslušenstvo vhodné ku kolieskam, pre ktoré sa rozhodnete. Naši stáli zákazníci si tak isto pochvaľujú aj rýchle doručenie či individuálny prístup a poradenstvo, ktoré poskytujeme pre každého. Kontaktovať nás môžete jednoducho telefonicky či e-mailom a my Vám odpovieme čo najrýchlejšie to pôjde.