Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Vyspite sa na slovenskom matraci

Koľko rokov má váš matrac? Nespite na starých a opotrebovaných matracoch. Môžu byť napadnuté roztočmi, čo môže negatívne ovplyvňovať vaše zdravie. Okrem toho sú staré matrace zničené preležaním. Neposkytujú adekvátnu oporu vášmu telu, čo vám môže spôsobovať nepríjemné bolesti chrbtice. Kúpa nového matraca nie je vyhadzovanie peňazí. Je to práveže investícia do zdravia. Dobrý spánok je dôležitý pre našu fyzický, ale aj psychickú pohodu. Výrobcov kvalitných matracov nemusíte hľadať v zahraničí. Slovenská spoločnosť SEGUM vám už dlhé roky vyrába zdravotné matrace cena.

dievča na posteli

Zo širokého výberu rôznych typov matracov si vyberie naozaj každý. SEGUM vyrába veľmi obľúbené pružinové matrace, do ktorých sú vkladané pružiny Bonell. Pružinové matrace od spoločnosti SEGUM v sebe majú zakomponovanú lisovanú platňu z kokosového vlákna. Tá zabezpečuje veľmi dlhú životnosť pružinových matracov. Dlhá životnosť je samozrejmosťou u sendvičových typov matracov. Tie vyrába spoločnosť SEGUM z tých najkvalitnejších funkčných materiálov. Veľmi populárna je napríklad studená pena, ktorá má výnimočnú tvarovú pamäť, čím zabezpečuje ideálnu oporu celého tela.

spálňa

Pre extra hygienický podklad na spanie je vhodné vybrať si antibakteriálnu penu. Je vhodná aj pre deti, starších ľudí s podlomeným zdravím a ľudí s oslabenou imunitou. Samostatnú kategóriu tvoria taštičkové matrace. Ich názov vyplýva z toho, že pružiny matracov sú zašité do textilných taštičiek. Tento typ matracov je podľa výskumov najvhodnejším podkladom pre zdravý a kvalitný spánok. Všetky matrace nájdete v e-shope spoločnosti SEGUM spolu s podrobným popisom ich vlastností. Ak by ste sa chceli poradiť, či bližšie informovať ohľadom konkrétneho typu matracu, neváhajte s kontaktovaním spoločnosti SEGUM. Urobiť tak môžete na telefónnom čísle 0911 477 958.

Category Nezařazené