Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

antialergické matrace

Stáva sa vám, že v noci sa vám zhorší alergia, alebo sa zobudíte s upchaným nosom, či na to, že nemôžete dýchať? Ak ste dlho nevymieňali matrac, môže byť problém práve tak. Matrac, ktorý roky stojí na posteli je plný prachu a roztočov a aj pri dostatočnej hygiene je jednoducho matrac potrebné po určitom čase vymeniť. Nájsť však dobrý matrac nie je také jednoduché. Ak hľadáte taký, ktorý bude ortopedický a zároveň bude antialergický, čiže nebude zhoršovať vašu alergiu? Nájdete ho predajniach Segum. Naše predajne matracov nájdete v Bratislave, Senici a Žiline. Firma Segum je prvý slovenský výrobca, ktorý vyrába ortopedické a zároveň antialergické matrace z Bratislavi.

postel

V dnešnej dobe je čoraz viac ľudí alergických na rôzne druhy alergénov, ktoré bohužiaľ matrac neustále zachytáva. Či už je to prach, roztoče, alebo dokonca peľ, ktorý sa dostáva z ovzdušia do interiéru, môže spôsobovať rôzne alergie aj počas spánku. Preto sa spoločnosť Segum rozhodla pomôcť v boji proti alergii počas spánku práve tým, že pri výrobe matraca používa antialergický materiál (certifikovanú penu Sanitized zo Švajčiarska), ktorý zabezpečuje dobrý spánok bez alergickej reakcie. Okrem toho je matrac veľmi ľahko hygienicky udržiavať.

matrac

Všetky návleky sú snímateľné, takže ich môžete ľahko vyčistiť, čím taktiež zmenšíte vplyv alergénov a nečistôt. Vyskúšajte naše matrace v jednej z našich predajní! Naša široká ponuka sa delí na dva základné druhy matracov – penové matrace a pružinové matrace. V oboch kategóriach nájdete veľký výber rôznych typov matracov, všetky sú však vyrobené tak, že spĺňajú všetky ortopedické parametre a normy, a zaručia vám dobrý a zdravý spánok. Pri samotnom výbere ide už len o vaše preferencie, akými sú napr. výška a tvrdosť matraca, jeho jednotlivé zložky (prírodné, syntetické materiály a ich pomer) a pod.

Category Nezařazené