Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Môžem si firmu kúpiť?

Ak ste sa rozhodli zanechať zamestnanie a vydať sa na vlastnú podnikateľskú dráhu, určite to nebude ľahká cesta. A to hneď od začiatku. Voľba vlastného podnikania si vyžaduje založenie spoločnosti. A práve to je hneď pre niekoho kameňom úrazu. Založenie spoločnosti nie je taká jednoduchá záležitosť, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Preto by ste mali zvážiť aj iné možnosti. Zisťovali ste si už, ako by mala po právnej stránke vyzerať novo založená spoločnosť? Vedeli ste, že bez oficiálnej registrácie a prideleného DIČ a IČO čísla len ťažko môžete zarábať peniaze?

podnikateľ

Pri zakladaní novej spoločnosti musíte dôkladne splniť všetky podmienky, aby ste mohli začať vykonávať podnikateľskú činnosť. To však znamená dlhé hodiny čakania na úradoch, dlhé týždne čakania na rozhodnutie, množstvo administratívy a množstvo stratených nervov. Viete však, že to môžete ľahko hodiť za hlavu a priamo si hotovú spoločnosť kúpiť?

predaj

Prodej firmy:.

Na Slovensku ide o pomerne novodobý trend, no v zahraničí možnosť kúpy či predaja už neaktívnej firmy ide ako na bežiacom pase. V čom sú výhody? Ak si kúpite firmu z databázy firiem na predaj, nemusíte už nič vybavovať. Podpisom zmluvy o kúpe takejto spoločnosti sa stávate okamžite vlastníkom a môžete si so svojou firmou robiť čo uznáte za vhodné. Najväčšou výhodou kúpy takejto ready made spoločnosti je, že už má registráciu aj všetky potrebné náležitosti hotové. Vy sa môžete prakticky ihneď pustiť do zarábania. Takáto firma na predaj musí byt právne úplne v poriadku a bez akýchkoľvek dlžôb. Prehľad firiem na predaj si môžete pozrieť v online databáze kedykoľvek. Zaujala vás možnosť kúpiť si hotovú ready mäse spoločnosť? Navštívte internetovú stránku ezmluva.sk a dozviete sa o možnosti firmy na predaj oveľa viac. Ušetrite svoje nervy a čas, vďaka tejto službe.