Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

obľúbená erotická zábavka

Bezkonkurenčne najobľúbenejšou a najvyhľadávanejšou erotickou zábavkou je práve striptíz, ktorý si muži obzvlášť vychutnávajú a ktorý dokáže rozprúdiť krv. Pre niekoho je striptíz bežnou záležitosťou, no pre niekoho je to nepríjemná skúsenosť, prípadne nutnosť splniť partnerovi tieto priania. Nie každá žena je dostatočne odvážna, aby mohla niečo takéto splniť, avšak ženy v striptízových baroch majú tejto odvahy na rozdávanie. Je však výborným spôsobom ako zahájiť predohru a je snom množstva mužov, aby sa ich partnerky k tomuto kroku nezdráhali odhodlať. K tomuto vystúpeniu sa však v reálnom živote odhodlá len veľmi malé percento ľudí, pretože pokiaľ s tým má človek minimum skúseností, nemusí to vždy vyzerať úplne ideálne a vábne. Na internete nájdete množstvo informácií, pričom veľa z nich sú aj nezmyselné mýty, ktoré kolujú spoločnosťou.

žena

Je potrebné si v 1 rade ujasniť to, čo je pravda a čo sú hoaxy. Niekoľko z nich si následne rozoberieme a odôvodníme ako striptíz: mýty a fakty https://www.privatportal.sk/blog/striptiz-myty-a-fakty. V 1 rade je verejne známe, že muži striptíz milujú oveľa viac ako ženy, čo je samozrejme fakt. Je to spôsobené tým, že vzrušenie mužov pramení predovšetkým z vizuálneho vnemu a z toho dôvodu ich veľmi teší pohľad na ženské telo, ktoré sa vlní do rytmu hudby a môžu sa kochať jeho krásou.

žena

Ženy skôr mužský striptíz vnímajú ako istú formou rozptýlenia. Na 2 strane to, že musí mať striptérka skvelú postavu, je mýtus pretože každého muža prirodzene vzrušuje jeho vlastná manželka, prípadne priateľka a to, že nemá takzvanú ideálnu postavu ešte neznamená, že striptíz musí dopadnúť ako 1 veľká katastrofa. Taktiež je mýtusom to, že najlepší striptíz je od profesionálky, pretože to, že má žena nejaké skúsenosti ešte automaticky nemusí znamenať, že dokáže vzrušiť každého muža. Naopak faktom je to, že pre intenzívnejšie vzrušenie a lepší vizuálny zážitok je potrebná pasujúca a vhodná spodná bielizeň.