Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Kúpiť si môžete aj firmu, platcu Dph

Možno vás napadlo, že by ste chceli začať podnikať. Máte výborný podnikateľský plán na predaj produktov, ktoré budú jednoznačne úspešné. Máte aj dodávateľa, ktorý je pripravený tovar vám predať a dodať podľa potreby a možno máte nakoniec už aj odberateľov, ktorí tovar odoberú. Možno máte všetky dôležité zložky toho, ako spraviť biznis, no chýba vám jedna vec. FIRMA. Zbehlo sa to tak rýchlo, že možno nemáte čas chodiť po úradoch a potrebujete jednoznačne rýchle, transparentné, seriózne a efektívne riešenie. Jedno také môže byť – sro na predaj platca dph.

podnikanie

Firmu si môžete kúpiť.

Znie to možno náročne, ale nie je tomu tak. Firma sa dá kúpiť už založená a to je úplne nová, bez záväzkov. Navyše, niektoré takto predávané firmy, zväčša ide o spoločnosti s ručením obmedzeným, sa dajú kúpiť už hneď ako registrovaní platci Dph. Mnohokrát totiž na väčšie obchodovanie s firmami, ktoré sú platcami Dph a budú od vás brať tvar, potrebujete byť aj vy platca Dph. Daň z pridanej hodnoty je jednoducho často najmä pri dodávaní tovarov nutnosťou, ak chcete byť dodávateľom.

podpisovanie

Keby ste šli klasickou cestou zakladania spoločnosti na úrade, asi by to jednoznačne trvalo dlhšie, museli by ste všetko robiť vy sami, prípadne s pomocou niekoho fundovaného, kto sa vyzná. Kúpa sro je jednoznačne omnoho rýchlejšia a praktická cesta. Navyše je plne transparentná a seriózna. Môžete sa spoľahnúť a to je dôležité. Preto, ak potrebujete právnický subjekt platcu Dph a to celkom rýchlo, zvážte možnosti kúpy firmy, hotovej sro od spoločnosti, ktorá sa predajom a zakladaním firiem živí a zaoberá profesionálne. Rýchlejší a jednoduchší spôsob, ako prísť k firme s platcovstvom Dph a to bez nejakých veľkých rokovaní o cene a podmienkach (ako je to pri zabehnutých firmách). Rýchlo a ľahko a máte firmu. Určite odporúčame!