Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Slovenské matrace najvyššej kvality

Tak, ako je dôležité, či máme počas dňa dostatok pohybu, je dôležité aj to, ako v noci spíme. A nejde len o dĺžku spánku, no aj o jeho kvalitu. To, ako necháme naše telo odpočinúť a zregenerovať sa, veľmi závisí od toho, na akom podklade spíme. To znamená, že kvalita nášho matraca sa prejaví priamo úmerne aj na kvalite nášho spánku. Sme slovenská firma SEGUM a prinášame Vám ponuku tých najkvalitnejších matracov, ktoré sú výsledkom 29 ročných skúseností s vývojom a výrobou zdravotných matracov. Či už hľadáte zdravotný matrac na spanie za čo najnižšiu cenu alebo očakávate najvyššiu kvalitu v podobe matracov vyrobených na mieru priamo pre Vás, vo firme SEGUM ste správne.

spálňa

Snažíme sa totiž, aby si ortopedické matrace od firmy SEGUM mohol dovoliť každý. Naše matrace na spanie sú vyrobené zo špičkových materiálov, ktoré si nechávame dovážať od overených a starostlivo vybraných dodávateľov. Zaručujeme tak, že z jednotlivých komponentov od rôznych dodávateľov, vyrobíme matrac, na ktorý môžeme byť hrdí. Vyrábame rôzne typy matracov, takže si každý nájde to, čo mu presne vyhovuje. Či už preferujete pružinový matrac alebo sendvičový. Ak hľadáte matrac pre Vaše dieťa a chcete mu zabezpečiť spánok na tom najkvalitnejšom podklade, vyberte mu matrac z našej kolekcie BABY.

žena na posteli

Aj v prípade matracov pre tých najmenších si môžete vyberať z rôznych materiálov, podľa toho, čo od matraca očakávate. Rozumieme tomu, že matrac sa najlepšie vyberá osobne, keď si môžete na vlastnej koži vyskúšať jeho pružnosť a kvalitu opory, ktorú telu poskytuje. Preto by sme Vás radi pozvali do kamenných predajní, ktoré nájdete v Bratislave, Žiline a v Senici. Nechajte si poradiť vyškoleným personálom, ktorý Vás zoznámi s jednotlivými materiálmi, konkrétnymi matracmi a vysvetlí Vám špecifiká vybraných produktov. Ak nemáte možnosť prísť za nami osobne, budeme radi, keď nás kontaktujete na telefónnom čísle 0911 477 958. Poskytneme Vám odborné poradenstvo a nájdeme s Vami matrac podľa Vašich požiadaviek.

Category Nezařazené