Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Slim džínsy

Jeans slim fit tak populárne a tak obľúbené u dievčat v školskom veku, mladých dám, dám v zrelom aj staršom veku. Slim jeans určené pre všetky vekové kategórie. Dámy v nich vyzerajú štýlovo a ich nosenie je sprevádzané komfortom. Slim jeans sú dostatočne mäkké a elastické, takže sa dobre nosia a neobmedzujú v pohybe. Nájdete ich v rôznych odtieňoch modrej. V svetlo modrej, o niečo tmavšej ako aj tmavej modrej alebo v ich kombináciách. Slim džínsy sa hodia k športovej obuvi, ale pokojne ich môžete nosiť aj k lodičkám alebo iným topánkam na podpätkoch, čím vytvoríte elegantnejšiu variantu samých seba.

slim džínsy s motívom

O to práve ide, vytvárať netradičné a netypické modely, ktoré zaujmú a hlavne, v ktorých sa budete cítiť príjemne a s dobrou náladou počas dňa. Slim džínsy nájdete na trhu s rôznymi zaujímavými farebnými efektmi ako aj s motívmi alebo potrhané vo voľnom štýle. Určite sa vám budú hodiť aj také, aj také, jednoducho viac typov, ktoré stojí za to vyskúšať a mať ich po ruke v šatníku, ak sa na nich práve cítite. Nakupujte s nami so zárukou bezpečia a možnosti vrátenia tovaru do troch dní od jeho prevzatia. Objednajte si ešte dnes a v priebehu niekoľkých pracovných dní máte vaše vysnívané džínsy, ktoré vás oslovili, u vás doma alebo rovno na sebe.

ružové slim džínsy

Kombinácie slim džínsov a rôznych tričiek, topov, svetrov, mikín a atak ďalej sú nespočetné. Pokojne sa môžete inšpirovať, alebo vytvárať outfity podľa vašich vlastných predstáv a možností. Tento typ džínsov si môžete vybrať s predĺženým pásom alebo skrátené v dĺžke dve centimetre nad členkami. Ak nie ste vyslovene šatový alebo sukňový typ, takže uprednostňujete aj nosenie nohavíc, zaručene vám padnú vhod a využijete ich na maximum. Vďaka tomu, že sú obtiahnuté, zvýrazňujú ženskú postavu a umožňujú ženám, aby vyzerali a cítili sa extra žensky.