Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Zatienená terasa

Nemusíme celé dni tráviť zavretý v interiéri, ale svoju obľúbenú kávu si môžeme vypiť aj na terase. Väčšina ľudí je zo svojej terasy či balkóna nadšená, až do chvíle kedy nás zo spokojnej idylky, sedenia na balkóne nevyženie slnko. Slnečné žiarenie svietiace priamo na našu terasu či balkón je poriadne nepríjemné a zničí náš deň. Prakticky pobyt na terase či balkóne počas horúcich slnečných dní je nemožný. Namiesto toho, aby ste sa pred slnkom bežali schovať z terasy dovnútra, zvoľte si radšej rozumnejší spôsob. Investujte do tienenie na terasu. Tieniace rolety na terasu sú skvelý spôsob, ako vytvoriť priestor aj počas nepriaznivých podmienok.

rolety

Slnko býva niekedy skutočným problémom, ak chceme sedieť s priateľmi pri grilovačke či len tak si čítať knihu. Tienenie je veľmi moderným riešením, ktoré vám rýchlo pomôže. Na screenoverolety.sk nájdete rôzne typy tieniacich technik, ktoré môžete použiť na zlepšenie kvality vašej terasy. Klasické textilné sťahovacie rolety sú lacnou variantou kvalitného tienenia, ktoré môžete použiť kedykoľvek. Svoje textilné rolety môžete stiahnuť no dĺžku akú potrebujete. Veľkou výhodou textilných tieniacich roliet je aj to, že sú vyrobené z priehľadnej textílie, čo vám zabezpečí prenikanie denného svetla aj počas stiahnutých roliet. A ďalšou variantou sú exteriérové žalúzie.

tienenie

Možno ste o nich už počuli a možno ich už aj vlastníte na oknách svojho domu. Exteriérové hliníkové žalúzie sú výbornou možnosťou aj na tienenie balkóna či terasy. Hliníkové žalúzie sú pevnejšie a odolnejšie a preto sú vhodnejšie do oblastí, kde sa vyskytujú nepriaznivejšie poveternostné podmienky. Veľkou výhodou žalúzií je aj to, že ich môžete ovládať diaľkovým ovládačom. To vám dáva možnosť sedieť a užívať si terasu a prispôsobovať svoje žalúzie vonkajším podmienkam. Pokiaľ hľadáte kvalitné tieneniace rolety na terasu Screenoverolety navštívte internetovú stránku screenoverolety.sk.

Category Nezařazené