Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Objednanie sa na masáž

Nuru masáže môžete navštevovať už aj vy. Jednoducho sa na ne stačí objednať prostredníctvom rezervačného formulára na internetovej stránke salóna. Nuru masáže patria obsahom a priebehom pod tantrické masáže, ktoré majú erotický charakter a počas masážneho programu sa môžete tešiť na nevídanú atmosféru, na ktorú len tak nezabudnete. Tešiť sa môžete nielen na krásne ženy, priateľské ceny, skvelé prostredie, ale taktiež aj na luxusné priestory, ktoré vás čakajú. Tantrické masážne salóny, kde sa vykonávajú aj spomínané nuru masáže, sú zariadenia, v ktorých budete mať pocit, ako by sa zastavil čas.

relax

Čo to tie nuru masáže vlastne sú? Nuru masáže sú masáže erotického charakteru, ktoré sú úplne identické s tantrickými masážami až na jeden rozdiel. Kým pri bežných tantrických masážach sa používajú voňavé masážne oleje, pri nuru masážach sa používa špeciálne pripravný gél. Tento špeciálne pripravený gél sa nazýva nuru gél a dal tejto masáži aj pomenovanie. Vyrába sa z konkrétneho druhu morských rias a je tvorený čisto na prírodnej báze. Nuru gél sa používa len na tento účel. Pri nuru masáži si tantrická masérka nanesie tento gél na telo a prostredníctvom pohybov a dotykov ho aplikuje na telo svojho klienta, čím sa medzi nimi vytvorí kĺzavá vrstva.

žena

Vdaka tejto vrstve je priebeh celej masáže ešte vzrušujúcejší a podmanivejší. Tieto masáže sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú spoznávať samých seba po sexuálnej stránke. Dvere tantrického masážneho salóna sú vám vždy otvorené. Masáže sú určené skutočne pre každého a spomedzi pestrých tantrických masážnych programov si dokáže vybrať skutočne každý. Na tento typ masáže je potrebné sa objednať minimálne hodinu vopred. Nechajte sa híčkať a rozmaznávať krásnou mladou ženou, ktorú si zvolíte v rámci rezervácie tantrického masážneho programu.