Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Welness

Už ste niekedy robili rezerváciu Bratislavatantra, či už do hotela alebo napríklad do wellness? Každopádne v dnešnej dobe moderných technológií už to zvládnete na pár kliknutí a nie je to vôbec nič zložité. Stačí, keď viete, ako na to. Teraz je tá ideálna doba, kedy môžete svojho partnera prekvapiť a vziať ho niekam, kde sa mu to bude páčiť.

hotel

  • Wellness – čo tak wellness? Odpočinková bublinková voda, masáže a procedúry, to všetko by sa vášmu partnerovi určite páčilo. Ja plánujem zarezervovať wellness pobyt s vírivkou a saunou a bude to paráda, už sa na to veľmi teším.
  • Sauna – sauna je jednak hrozne veľmi príjemná vec a tiež veľmi pomáha na astmu. Sama som si to vyskúšala a môžem potvrdiť, že to funguje, takže pre astmatikov aj alergikov je práve sauna ako stvorená.
  • Výlet do zoo – super aktivita, ktorá sa hodí hlavne keď máte dieťa. Deti milujú zvieratá a tak pre nich pobyt v zoo bude milým zážitkom, na ktorý nezabudnú.

Predstavte si, že práve teraz je to obdobie, kedy majú všade zľavy na rôzne wellness pobyty a tak by ste nejaký mohli vybrať. Aj nejaký ten peniaz ušetríte.

hotel

  • Masáže – jednou z najlepších aktivít sa za poslednú dobu stali masáže. Pekne vás uvoľní a pokiaľ máte napríklad bolesťou chrbta a trpíte na ne, tak práve masáže vám v tomto pomôžu. Stačí si zarezervovať nejakú napríklad na Zľavomate, kde sú celkom výhodné zážitky, pobyty s polpenziou a nielen v Českej republike, ale napríklad aj v Chorvátsku, Maďarsku, na Slovensku a podobne.

Pred pár dňami som sa na to pozerala a zaujal ma jeden pobyt v Maďarsku na dva dni s polpenziou za celkom slušnú cenu, takže je celkom možné, že ho zarezervujem, zaplatím as partnerom sa tam na konci apríla pôjdeme pozrieť. Už sa teším na to, až si konečne trochu odpočinieme a budeme relaxovať a tiež si po dlhej dobe „dobijeme baterky“. A kam máte tento rok vy namierené?