Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Príprava na tantra masáž

Počuli ste už niečo o tantrickej masáži a zaujala vás natoľko, že ste sa ju rozhodli zažiť aj vy? V takom prípade ju môžete skúsiť aj doma v prípade, ak váš partner/ka ovláda jej základné postupy. Alebo reagovať na inzercie súkromných masérok, no takisto môžete navštíviť tantra bratislava Bratislava Tantra, čiže špecializovaný salón so všetkým, čo k tomu patrí.

  • Základom je vaše súkromie a to, aby ste sa pri tantrickej masáži cítili čo najviac pohodlne. V salóne sa kladú takisto prísne nároky na hygienu, každého návštevníka tu preto čaká tiež úvodný kúpeľ.

relax, kameň

Nasledujúce postupy prinesú ten najlepší účinok po tom, ako sa človek uvoľní a zabudne na všetko, čo nechal za dverami salónu. Takisto by ho nemal navštíviť v opitom stave či pod vplyvom iných omamných látok. Cieľom je dosiahnuť prirodzené uvoľnenie a odstránenie zadržiavaných blokov, aby telom mohla prúdiť čerstvá životná energia. A to sa najlepšie dosiahne senzuálnymi dotykmi.

  • Ešte predtým si ale vyberiete konkrétnu techniku z dostupnej ponuky, stretnete sa s masérkou a v prípade záujmu môžete prediskutovať všetky potrebné detaily. Všetko tu má svoj postup a poriadok.

Ako bolo spomenuté vyššie, všetko to začína úvodným kúpeľom. Je to príjemný komfort pre zákazníka, zároveň sa s tým dodržiavajú potrebné hygienické zásady. Celkovú atmosféru dopĺňa príjemne relaxačná, orientálna hudba v pozadí.

sviečka, ruka

Zatiaľ je to všetko len príprava a následne prichádza na rad úvodný rituál namaste, ktorý je o odovzdaní úcty a zároveň sa pri ňom telo dokonale pripravuje na tantrickú masáž. Od tohto bodu sa už len necháte sprevádzať postupmi, ktoré bude mať v réžii a následne aj v rukách sympatická masérka so skúsenosťami v tomto obore.

  • Vďaka tomuto rituálu zároveň z návštevníka postupne opadá nervozita, úvodné napätie, či možno aj strach. Následne sa už len nechá rozmaznávať lahodnými, senzuálnymi dotykmi až do konca.