Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Senzuálna masáž vás upokojí aj vzruší

Život nám prináša rozličné situácie a nutnosť riešiť problémy, ktoré nás postretnú. Pracovne vyťažený človek musí aj relaxovať a odpočívať, aby zvládal nápor úloh, ktoré ho počas dňa čakajú. Medzi možnosti ako si vyčistiť hlavu a popritom si aj oddýchnuť a zároveň prežiť príjemné a vzrušujúce chvíle je vyskúšať účinky senzuálnej masáže.

tantra

Mnoho miest na Slovensku sa už môže pochváliť masážnymi salónmi, v ktorých nájdeme pokojnú atmosféru s masérkami na profesionálnej úrovni pripravené splniť každé želanie zákazníkov. Senzuálna masáž patrí k praktikám, ktoré sme prebrali z Ázie a dnes nám dokáže spríjemniť voľné chvíle aj u nás. Na masáž sa môžeme prihlásiť cez internetové stránky salóna, na ktorých nájdeme aj ponuku dievčat- masérok a zoznam druhov masáží. Objednať sa treba aspoň hodinu vopred, vybrať si aj dievča, ktoré vás bude masírovať a tiež aj druh masáže, o ktorý máte záujem.

V masážnych salónoch neposkytujú sexuálne služby, ani neobslúžia chorých ľudí a tiež zákazníkov pod vplyvom omamných látok či alkoholu. Pri príchode do salóna vás bude čakať senzuálna masáž bratislava objednané dievča so šálkou kávy alebo čaju, vy sa potom môžete osprchovať a obliecť si sárong. Nasleduje samotný rituál, ktorého príjemnú atmosféru sprevádza hudba a exotická vôňa. Na úvod by ste mali vysloviť a prezradiť všetky svoje tajné želania, aby masérky vedeli, ktorým častiam vášho tela majú venovať pozornosť. Rozhodnúť sa môžete pre klasiku, body masáž alebo trocha intímnejšiu masáž lingamu, magic, special alebo couple či mnoho iných druhov.

erotic-massage-for-couplee05016c99f98239f

Šikovné dievčatá vás prevedú svetom rozkoše a slasti až k vyvrcholeniu, vy si musíte iba užívať, vypnúť myseľ a nasávať energiu z príjemných dotykov. Po skončení rituálu máte opäť k dispozícii sprchu, chvíľu na odpočinok a nakoniec budete obdarovaní malým darčekom na rozlúčku s pozdravom „namaste“.