Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Preprava a uskladnenie tekutín

Ak potrebujete prepraviť väčšie množstvo vody alebo inej tekutiny z jedného miesta na druhé, alebo ju potrebujete na nejaký čas uskladniť, ideálnou možnosťou sú IBC kontajnery. Pýtate sa čo sú IBC kontajnery, a prečo sú ideálne na transport a uskladnenie tekutín? IBC kontajnery nosia zkratku z anglíckych slov Intermediate Bulk Countainer a sú to veľké plastové kanistre, alebo teda kontajnery, ktoré sú vytvorené tak, aby tekutiny v nich uskladnené alebo transportované nestratili na kvalite a hodnote. IBC kontajnery sú vyrobené tak, aby tekutinu, ktorá je transportovaná, alebo uskladnená ostala čo najviac čerstva, alebo v kvalite v akej bola do IBC kontajnera naliatá.

IBC

Môžeme si fungovanie IBC kontajnera ukázať na jednoduchom príklade s vodou. Voda na to, aby bola pitná musí si zachovať určite kvality a vlastnosti počas transportu, alebo uskladnenia. Čo znamená, že nesmú na ňu vplývať poveternostné podmienky, ani dlhodobé státie v kontajneri, a taktiež pôsobenie plastu na kvalitu vody a pod. Pri uskladnení iných tekutín, napríklad chemikálií alebo liekov nesmie dôjsť ani k reakcií tekutiny s plastom a pod. Vďaka vysokej kvalite plastov a modernej technologickej úprave povrchu každého IBC kontajnera je zabezpečené, bezpečné a zdravé úskladnenie tekutiny v takomto kontajneri.

IBC

Rozhodli ste sa zadovážiť si IBC kontajner? Kvalitné IBC kontajnery nájdete v spoločnosti Schoeller Allibert. Mnohé produkty od značky Schoeller Allibert získali prestížne celosvetové ocenenia. Jeden z ocenených produktov je aj IBC kontajner, ktorý je využívaný na skladovanie pitnej vody v extrémnych podmienkach. V ponuke spoločnosti Schoeller Allibert tiež nájdete IBC kontajner, ktorý je možné poskladať. Vďaka tejto vymoženosti mnohí zákazníci siahnu práve po tomto type IBC kontajneru. A ktorý z nich si vyberiete vy?

Category Nezařazené