Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Kolieska a int prepravný materiál

Ocitli ste sa v situácií, kedy rýchlo potrebujete zohnať nejaké kolieska, a neviete, kde takéto kolieska hľadať? Už viac nemusíte hľadať, stačí keď zájdete na internetovú stránku spoločnosti PK Group a z pohodlia vášho domova, alebo kancelárie si kolieska vyberiete a objednáte online. Spoločnosť PK Group je firma, ktorá za zaoberá predajom prepravného a úložného tovaru a vo svojej širokej ponuke má aj veľké množstvo rôznych typov koliesok. Stačí keď si otvoríte na ich internetovej stránke kategóriu „Pojazdných koliesok“ a vyroluje sa na vás veľké množstvo rôznych typov koliesok ako napríklad kolieska na vozík, priemyselné či transportné kolieska, taktiež kolieska s rôznými dodatkami, samostatné nábytkové kolieska a mnoho ďalších typov.

vozík

Ak potrebujete poradiť s výberom, zamestnanci PK Group sú tu pre vás v každý pracovný deň. V prípade akýchkoľvek otázok nájdete na stránke aj Online-formulár, ktorý nám môžete zaslať a zamestnanci spoločnosti vás budú v čo najkratšom čase kontaktovať, alebo sa môžete na zamestnancov obrátiť telefonicky. Vrámci neustáleho rozširovania služieb, ktoré vedú ku spokojnosti zákazníka, PK Group taktiež svojím zákazníkom ponúka možnosť nie len online predaja, kedy vám kolieska budú doručené na vašu adresu, ale aj osobného odberu, kedy si vy môžete prísť do skladu vašu objednávku prísť vyzdvihnúť osobne.

kolieska

Otváracie hodiny skladu nájdete taktiež na stránke spoločnosti v sekcii kontaktov. Okrem koliesok v PK Group nájdete aj široký výber prepravného materiálu, ako sú bedničky, termo boxy, sudy, či prepravky rôznych rozmerov a možností využitia. Okrem toho spoločnosť PK Group vyrába aj kompletné vozíky pre priemyselné a iné prepravné účely pre ľahšiu manipuláciu s prepravkami. Sledujte novinky v spoločnosti PK Group aj na sociálnych sietiach (Instagram, Facebook).