Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Vláknové tradičné žiarovky vs LED žiarovky

Svetlá, tvorené LED diódami, sa stávajú každým rokom populárnejšie a väčšina ľudí už dávno vymenila klasické vláknové žiarovky za práve tie LED diódové. Okrem vysokej kvality svetla, ohromnej životnosti a rozsiahlych možností použitia, LED žiarovky prinášajú aj ďalšie výhody, ktoré ich odlišujú od bežných svetiel. Môžeme sem zaradiť napríklad ich ekologickosť, pretože počas ich výroby sa nepoužívajú žiadne nebezpečné látky ani častice, ktoré by mohli ohrozovať zdravie človeka. Kdežto klasické žiarovky často obsahujú ortuť a iné prvky, nevhodné pre ľudí i životné prostredie.

Retro LED žiarovka

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý odlišuje žiarovky od tých LED diódových je úspornosť energie, vláknová žiarovka totiž spotrebuje počas svietenia oveľa viac elektriny než LED žiarovka. Ak teda chcete odložiť určitú sumu peňazí, odporúčame vymeniť osvetlenie za LED svetlá, ktorých používaním sa nemíňa až tak veľa nákladov na elektrickú energiu. Ľahkú výmenu tradičnej sklenej žiarovky vám umožnia najmä LED žiarovky E14, ktoré sa vyznačujú 14 milimetrovým závitom, vďaka čomu jednoducho vymeníte jeden druh žiarovky za druhý.

Moderná LED žiarovka

Pokiaľ obľubujete pôvodný bankový dizajn klasickej guľatej žiarovky, zoženiete na trhu veľa LED svetiel aj v takomto retro štýle. Okrem bežných žiarovkových tvarov sa však LED osvetlenie predáva aj rôznych moderných a atypických formách. Vrátane foriem vyberať môžete aj z farieb, ktorých je nespočetné množstvo, ale keď vás zaujíma tradičná biela, žiarovku samozrejme zoženiete aj takú a to rovno v troch odtieňoch bielej podľa teploty – studená, teplá a neutrálna. Keď sa nedokážete rozhodnúť a vybrať jednotnú farbu, kúpiť môžete LED svetlá, ktoré menia farby – RGB (red, green, blue) alebo DUAL WHITE, podľa toho či chcete striedať farebnosť alebo teplotné odtiene bielej. Pomocou ovládača tak jednoducho zvolíte svetelný režim a farbu, akú aktuálne chcete, či už na priame osvetlenie miestnosti alebo na dekoračné účely.

Category Nezařazené