Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Relax vo wellnese na Slovensku

Wellness dovolenka je skvelou príležitosťou na oddych, revitalizáciu a starostlivosť o telo a myseľ. A hoci sa mnohí ľudia rozhodnú navštíviť vzdialené miesta, nemusíte vždy cestovať stovky kilometrov, aby ste si skutočne oddýchli. Slovensko má vynikajúce vyhliadky na wellness dovolenku vďaka množstvu prírodných zdrojov a rozmanitosti wellness zariadení. V tomto príspevku vám predstavíme niektoré z najlepších wellness miest na Slovensku, aby ste si mohli oddýchnuť a zregenerovať sa.

Piešťany

Piešťany sú známe svojimi liečivými termálnymi prameňmi a bohatými kúpeľnými službami. Poskytujú sa tu bahenné kúpele, masáže a ďalšie neobvyklé terapie, ktoré úžasné pre relaxáciu a zdravý životný štýl. Využiť môžete aj rôzne iné zdravotné a oddychové aktivity vrátane sáun, bazénov a fitness centier.

masáž

Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica je skvelou voľbou pre wellness dovolenku, ak máte radi horskú atmosféru v spojení s turistikou. Tento región ponúka nádherné prírodné prostredie a nachádza sa v blízkosti Vysokých Tatier. K dispozícii sú tu wellness zariadenia s rozsiahlym výhľadom na hory a vyššie položené miesta. K dispozícii sú vonkajšie vírivky, sauny, oddychové zóny a niekoľko druhov profesionálnych masáží.

Rajecké Teplice

Rajecké Teplice sú taktiež veľmi známe a obľúbené svojimi liečivými termálnymi prameňmi. V tomto malom mestečku sa nachádza niekoľko kúpeľov a sanatórií, kde si môžete oddýchnuť v teplých termálnych bazénoch a vyskúšať rôzne procedúry vrátane bylinných kúpeľov, masáží, obkladov a inhalácií. Krásu okolia môžete oceniť aj pri prechádzkach v neďalekom prírodnom parku.

wellness

Bratislava

Napriek tomu, že Bratislava je hlavným mestom Slovenska, ponúka aj množstvo wellness zariadení pre tých, ktorí si potrebujú oddýchnuť. Luxusné hotely s wellness centrami, ktoré poskytujú rôzne procedúry a upokojujúce aktivity, nájdete po celom meste. Po wellness procedúrach sa môžete prejsť pôvabnými uličkami starého mesta, pozrieť si historické pamiatky a ochutnať regionálne jedlá nášho milovaného malebného Slovenska.

Pre najnovšie info o tých najatraktívnejších wellness pobytoch na Slovensku Travelguide, ako aj rezervovanie pobytu vybavíte na na naši stránke.