Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Papierové tašky

V žiadnom dobrom obchode by nemali určite chýbať tašky. Ak už nejaký obchod vlastníte určite viete, že si zákazníci zvykli na tašky, do ktorých svoj nákup hodia a pokračujú ďalej. Ak sa svoj obchod ešte len chystáte otvoriť, určite to bude jedna z prvých vecí, ktorú zbadáte. Takmer každý zákazník čaká, že mu tovar, ktorý si od vás kúpil zabalíte aj do tašky a málokto si nosí svoju tašku, do ktorej si tovar dá. Niekedy stačili aj malé igelitové tašky, teraz však takéto tašky nie je povolené používať, ich druhou o niečo drahšou variantov sú papierové tašky. Tieto tašky sú ekologické a okrem toho výhoda papierových tašiek je, že sa dá na nich veľmi ľahko tlačiť názov, logo vašej firmy, obrázok, alebo hocičo, čo si zaželáte.

papierové tašky

Čo je vlastne aj skvelý druh reklamy. Papierová taška vyzerá oveľa lepšie ako klasická igelitová taška. Sami viete, že mnohé luxusnejšie butiky, alebo predajne, už dávnejšie začali dávať svoje výrobky do papierových tašiek, ktoré môžete taktiež opätovne použiť. Vďaka Promo darčeky si to teraz môžete dovoliť aj vy. Ponúkame vám široký výber lacných papierových tašiek s potlačou. Motív potlače je samozrejme na vás. Môžete prísť s návrhom tlače vy, alebo ho môžeme spoločne zostaviť, podľa vašich požiadaviek a želaní.

potlač na tašky

Na papierovej taške s potlačou okrem názvu vašej firmy sa často nachádza aj kontakt (mail alebo telefón) – aby si vás zákazníci mohli opäť vyhľadať, motto, ktoré vystihuje vašu firmu – po ktorom si vás budú vaši zákazníci pamätať (môže ísť o niečo vtipné, alebo niečo, čo chcete pomocou vašej firmy povedať svetu),obrázok alebo logo – ak nemáte logo, môžete si na tašku vytlačiť nejaký obrázok charakteristický pre vašu prácu (cukráreň -koláčik, kozmetický salón – rúž, voňavka…) taktiež tam môžete vytlačiť na ktorých sociálnych sieťach vás môžu vaši zákazníci nájsť.

Category Nezařazené