Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Oprava mobilov

Keď sa povie Samsung servis, o čo vlastne ide? Ide o sieť obchodov na celom Slovensku v jednotlivých mestách, ktoré sú zamerané na opravu vybraných elektrospotrebičov značky Samsung. Aj vám sa môže stať, že vám z istých dôvodov nebude fungovať televízor, práčka, tablet alebo mobilný aparát a vy si s tým nebudete vedieť poradiť. Nepomôže reštartovanie zariadenia alebo vypnutie a následné zapnutie. V takomto prípade je na mieste vyhľadať odborníkov, ktorí sa na riešenie týchto problémov zameriavajú. Nájdete ich v predajniach možno aj vo vašom meste alebo v jeho blízkosti. Podrobnosti o umiestnení jednotlivých predajní nájdete na našej internetovej stránke.

Aký je štandardný postup v prípade potreby zariadenia značky Samsung? V prvom rade nás potrebujete kontaktovať. Kontaktné údaje nájdete tiež na našej webovej stránke. Popíšete nám problém a my vám povieme, čo ďalej, aký je postup.

poškodený displej

V prípade nefunkčnosti vášho mobilného aparátu, problém vyriešime a odstránime k vašej spokojnosti. Častým nedostatkom, ktorý majú zákazníci záujem vylepšiť, je práve poškrabaný alebo rozbitý displej mobilného aparátu. Aj v tomto prípade problém odstránime a vrátime vám produkt vo vyhovujúcom stave. Podľa závažnosti poruchy opravovaného produktu si môžete váš opravený výrobok vyzdvihnúť o niekoľko pracovných dní alebo v ten istý deň.

Samsung - kvalita, ktorá stojí za to

Využite naše kvalitné služby, ktoré prevádzkujú vyškolení pracovníci a uveďte vaše produkty značky Samsung do funkčnosti a výkonnosti. Ani vy si neviete predstaviť váš bežný deň bez mobilného aparátu alebo iného výkonného elektrospotrebiča, ktorý vám uľahčuje život? Čo v prípade, že dôjde k pozastaveniu činností daného produktu? V tom prípade sme tu pre vás s našim servisom, o kvalite ktorého vypovedajú recenzie spokojných zákazníkov. Kvalita našej odvedenej práce je pre nás smerodajná a práve od nej sa odvíja kladný postoj zákazníkov.