Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

Mužský problém

Čo to vlastne porucha erekcie lacnegenerika.to je? Myslím, že na túto odpoveď pozná odpoveď každý muž. Avšak pre menej oboznámených je vysvetlenie nasledovné. Porucha erekcie, alebo erektilná dysfunkcia, spôsobuje to, že nedokážete udržať alebo dosiahnuť pevnú erekciu.

Ak sa objavila v období stresu a nervov, nemusí sa jednať o nijaký závažný problém. V prípade priveľkého stresu a napätia sa porucha erekcie môže vyskytnúť u kohokoľvek. Môže byť dôsledkom aj problémov a hádok vo vzťahu, alebo napríklad zlého životného štýlu, či už nesprávneho výberu stravy alebo nedostatku pohybu.

erektilná dysfunkcia

Zásluhu za správnu funkciu erekcie majú viaceré časti tela. A to mozog, cievy, svaly, nervy, hormóny, či emócie. Čo znamená, že pri erektilnej disfunkcii sa problém môže vyskytovať v ktorejkoľvek z týchto častí. A tými môžu byť napríklad ochorenia srdca, problémy s tlakom, zvýšený cholesterol, obezita, cukrovka, ochorenia nervovej sústavy, alebo tiež aj nízka hladina testosterónu. Najdôležitejším je však v tomto prípade mozog, a to hlavne čo sa psychickej stránky týka.

S narastajúcim vekom sa však tento jav stáva v podstate normálnym. Poruchám s erekciou neprospieva taktiež ani užívanie alkoholu alebo požívanie tabakových výrobkov.

problémy vo vzťahu

No a aké to prináša komplikácie? Nemáte uspokojivý sexuálny život, keďže neviete priniesť potešenie ani sebe, ani svojej partnerke, môže vám to spôsobiť stres a obavy, zahanbenie, čo prináša aj problémy vo vzťahu. Preto je najlepším spôsobom ihneď to riešiť, ak sa porucha erekcie opakuje viackrát po sebe. A to práve návštevou u vášho doktora, alebo jednoducho zmenou vášho životného štýlu. Stačí obmedziť alkohol, cigarety, nezdravé jedlo, pridať medzi každodenný stereotyp nejaký druh pohybu a hlavne znížiť stres.

Takže nemusíte sa ničoho obávať, raz za čas sa to môže vyskytnúť u ktoréhokoľvek muža.

Category Nezařazené