Werise

Podnikáte s oblečením? Konkurencia je veľká. Povedzte svetu o tom, v čom ste iní. Dostatočný priestor dostanete v PR článkoch na našom webe.

LED produkty a príslušenstvo

Pokiaľ túžite svoj domov, či kanceláriu povýšiť o moderné svietenie, ste tu na správnej adrese. Na ledprodukt.sk nájdete množstvo kvalitných LED svietidiel. Nájdete tu najmodernejšie trendy v svietení, vhodné pre Vašu domácnosť v interiéri, (obývačky, kuchyne, kúpeľne, detské izby a podobne), ale nájdete tu vhodné LED svietidlá aj pre Váš exteriér ako je napríklad osvetlenie dvora, garáže, terasy a iné. Samozrejme, moderné LED svietidlá je možné využívať aj v priemyselnej oblasti a teda na pracoviskách ako sú kancelárie, či predajne, ale aj bary či kaviarne, no taktiež haly a mnoho iných obdobných miest.

farebné svetlá

Na ledprodukt.sk nájdete výhradne kvalitné produkty, ktoré Vám zaručia bezpečnosť a dlhú životnosť. Ako viete, LED technológia nám ponúka jedinečnú možnosť ako šetriť energiou aj na miestach, kde skutočne je za potrebu dlhé svietenie. LED technológie sú v momentálnej dobe tou najlepšou voľbou svietenia vôbec.

Aby ste si mohli užívať kvalitu a najmä dlhú životnosť LED svietidiel, potrebujete k tomu zopár drobností. Ako je to napríklad pri LED pásikoch, ktoré je vhodné umiestniť do pre ne určených LED líšt, ktoré zabezpečia plynulé odvádzanie teploty vytváranej pri ich svietení, tak je vhodné využiť aj správny zdroj. Rôzne LED napájacie zdroje nájdete na ledprodukt.sk v tej najvyššej kvalite, za ktorú sa Vám vieme zaručiť.

LED pásik

Napríklad LED napájací zdroj 12V, 20W – nábytkový, Vám zaručí plynulý prívod elektrického prúdu v požadovaných parametroch. Je vhodný pre LED pásiky a pre LED osvetlenie. Je vhodný pre interiérové osvetlenie a svojimi rozmermi je určený pre umiestnenie v skrinkách, policiach, či stolíkoch. Jednoducho je vhodný pre LED svietenie vo Vašom interiéry. Nájdete tu taktiež LED napájací zdroj 12V, 60W, IP67 – vode odolný, MEAN – WELL, ktorý je vďaka IP ochrane IP67 vhodný pre používanie vo vonkajšom prostredí.

Category Nezařazené